4.2. aneb 4×2 je 8!

Zdar všichni!

Včera proběhl další “trenálek” a byl co se týče počtu zatím nejúspěšnější, dostavilo se neuvěřitelných 8 hráčů!

Ve čtvrtek 4.2.2016 byl večer zázraků, na server Galactic Warriors se dostavilo 8 hráčů! Nádherný číslo, protože to se už opravdu jen tak nevidí, server byl skoro plný a to je úžásná zpráva. Novým příchozím byl tentokráte další hráč ze strany Alterans, kterým byl Predy. Predyho přivedl Prex, který se k nám přidal od úterka a tímto mu děkuji, protože je nás zase o něco více a doufám, že nám to vydrží.

Avšak jak je již zvykem, tak se večer nevyskytl bez problémů. Myslím, že asi takovou hodinku mi muselo hrozně foukat na anténu, protože mi hra obrovsky lagovala. xD Naštěstí se to pak uklidnilo a mohli jsme se pustit do našeho 3n3, které se další kolo rozrostlo na 4n4! Osobně jsem vůbec nepostřehl svoje soupeře, protože byl pokaždý někde někdo jinej, na mě je zkrátka 4n4 moc. xD Potom jsme na mou žádost změnili mapu, aby jsme stále nehráli na té jedné a samé FFA3, která už mi pomalu lezla na nervy. Bylo to podle mě takové menší spestření večera, hrát zas někde jinde. Nejprve to byla FFA1 následována FFA2. Také klasické nejhranější mapy, ale pořád bez toho zatraceného písku! xD No, bohužel a nechápu proč na serveru ke konci večera, poté co nás Witcher opustil, protože musel jít spinkat začala menší hádka, rozepře, výměna názorů mezi Arekem a Predym, kterého potom podporoval Prex. Mno, nebudu to tady moc rozebírat, protože myslim, že na tohle už jsme starý dost a nemusíme se přece hádat. Doufám, že to teda nijak nenaruší naše herní seance a všichni se opět v úterý uvidíme na serveru, byla by škoda, kdyby ne.

Ještě jednou děkuju všem včerejším zúčastněným, já jsem si to opravdu užil. Bylo to moc fajn a jsem moc rád, že nás bylo tolik a mohli jsme pořádně zahrát. Takže zase v úterý a mějte se, zduř!

Malcolm

shot0011

16 Replies to “4.2. aneb 4×2 je 8!”

  1. No nebyl to špatný herní den, každopádně nejsem příznivec 4o4, spíš to beru jako takový for fun Deathmatch, bez toho “team”. Proto jsem navrhl i nahrát na server mapu campground, je to klasická mapa pro 4o4, která se hraje i na esl. Je poměrně šikovně udělaná, možná bych celkově uvítal něco jiného je pravdou že léta se hraje jedno a to samé a to omrzí, tím nemyslím, aby jsme hned dávali nedejbože ja+ mapy.. ale výběr je celkem široký a nevyužitý. Za své doby jsem na lolipopu dával i nestandardní mapy do tffa jako duel 9, 10 apod a hráči si to celkem pochvalovali.

    Osobně bych ale jinak uvítal náký nový klan ze kterým by jsme si mohli dát i zápas, ale to je moje utkvělá představa 🙂

  2. No, když si vzpomeneš na ESL, jeden tam byl. Kdyby se našlo dost lidí, mohli bychom něco podobného rekreovat, samozřejmě v menším měřítku (a bez systémtu ELO). Dala by se z toho udělat vyrovnaná soutěž plná “dějových zvratů”. Ale jak říkám, na to bychom potřebovali přece jen více hráčů.

  3. Pokud vím, ELO se v dnešní době používá v e-gamingu prakticky všude, kde není zaveden systém pevně daných lig. Je mi jasné, jak’s to myslel s tím bo3 (tj. v tom smyslu, že se přikročilo k opatřením, která zamezila absurdním případům, kdy hráči dosahovali takových druhů “vítězství”, za které ještě ztráceli body). Ale – nakolik jsem informován – ELO fungovalo pořád, a sice v podobě výpočtu, kolik bodů dostanou vítězové a o kolik budou vždy připraveni poražení ve vztažnosti k předešlé pozici obou interesovaných skupin v ladderu. Ten systém dává smysl, ale jen v určitém zasazení.

    Co se ještě týče té “soutěže”, ono by teoreticky bylo možné vymyslet natolik smysluplný systém (který by počítal s koeficienty, ne s absolutními hodnotami), ve kterém by bylo možné, aby se nové týmy připojovaly do soupeření třeba i uprostřed ligy a nebyly nijak bodově znevýhodněny samotným faktem, v jaké fázi se připojily, v tom není problém. Problém je nějak to celé “rozjet”. 🙂

Napsat komentář