Úterní seance a malé info o esl.eu

Ahojte,

Když už Malcolm nemá zálibu sem tam něco napsat tak já jsem si našel časem něco napsat. Včera v úterý jsme opět spáchali jedno z našich klání a jak bývá i zvykem tak se dostal standardní počet lidí, který byl maximálně na 2o2. Účast jako vždy nezameškal Ytt a Black ze strany Galaktických válečníků a naopak ze strany Alteránů jsem došel a o pár minut později Malcolm, ovšem nikdo jiný se bohužel nedostavil.

Cena útěchy je taková že s jsme se lehce odloučili od stereotypu, nebo spíš od naší hlavní mapy FFA3 a namísto toho jsme hráli na mapách, které jsou předně stanoveny pro duel, zahráli jsme si například na hothu, canyonu, nebo na nebezpečné mapě duel3. Každopádně si myslím že to bylo vcelku povedené, Malcolm jak má ve zvyku každé úterý a čtvrtek dělal pizzu, takže po killu se muselo na něj čekat, zřejmě na pizzu musí dohlížet co pár minut, jistě by tuto snahu ocenil i Zdéňa Pohlreich :D.


Něco o ESL

Pak mě napadlo napsat hrubý přehled co se děje, či neděje chcete-li na portálu esl.eu v sekci JK:JA. Vzpomínám si že před rokem či pár měsíci bylo v 1o1 lize zhruba 30 přihlášených účasníků, nyní to je zhruba 63 lidí. 2o2 Ladder si vzpomínám na cca 6-8 týmů, nyní je to ovšem 11 což není zrovna moc znatelný progress a v 3o3 lize si vzpomínám na rozmezí 3-5 týmů, nyní je to 14 týmů.

Většinu týmů a hráčů samozřejmě tvoří milovaní rusáci, možná kdyby neměli 2x větší pingy tak by se s němi dalo i solidně zahrát, celkově aktivita ligy zatím z dálky vypadá že se zlepšila, ale jen početně na papíru, aktivita týmů je jako vždy chabá, jsou tam i týmu co mají 10 výzev a ne a ne je odehrát. Například je tam i CZ/SK tým (bravó).. viz http://play.eslgaming.com/team/9907592 ale, když jsem podívám na aktivitu, která v tuto dobu číní víc jak měsíc bez zápasu, ale mohu konstatovat že se jedná opět o zbytkový alkohol, který brzo vyprchá a ve fázi střízlivosti bude tým vyloučen za neaktivitu, nebo po první prohře sám tým rezignuje. Možná by se taky měli dát tito naši hráči spíš na občasné fun hraní, než se snažit něco uhrát na esl, když očividně na to “hrát” ani nedojde, možná dobrý pocit že založení týmu je něco víc. Samozřejmě no offence, pouze konstatování faktů 🙂

REF:

09.04.16 01:15h unFuckwithAble inactivity_kick  ESL Play JK:JA Open Ladder 2on2 Saber Europe

GG.

Tak jsem napsal pár hloupostí a mohu opustit tohle pole, mějte se.

 

2 Replies to “Úterní seance a malé info o esl.eu”

Napsat komentář