Hrajeme dál + novej parťák? No, uvidíme…

Dobrý večer všem!

Dnes proběhl náš další herní večer, který byl trošku jiný než večery ostatní, došel totiž další hráč z jka scény, kterým byl Prex.

Dne 2.2.2016 ve 20:30 naše herní parta započala další herní sraz na serveru Galactic Warriors. Novinkou byl bývalý člen Alterans, který přišel o pár minut později, tim hráčem byl Prex. Prex strávil v Alterans nějaký čas, ale po našem prvním a vlastně i posledním rozpadu přešel do méně známého, úspěšného, oblíbenějšího, rozumnějšího atd. klanu CAM (už nevim co to znamená a vlastně jsem to asi ani nikdy nevěděl). Avšak s Prexem co si pamatuju jsem byl vždy za dobře a když se nám ozval na web, nebyl jsem nikterak proti, aby se přidal k našim herním večerům. Snad teda nevadí ani ostatním členům naší herní komunity.

Náš herní večer započal tedy nejdříve klasickým kolem 2v2, moje strana dnes začala prohrou, z důvodu že jsem umíral a nezabijel, což je řekněme docela blbý, pokud je hlavním cílem zabíjet soupeře a sám přitom mockrát neumřít. Potom dorazil Prex a počkal než dohrajeme. Chvilku po začátku dalšího kola, dorazil šestý hráč, kterým byl Arek. Mohli jsme se tedy pustit do našeho krásného herního režimu 3v3, který moc často kvůli nedostatku hráčů nehrajeme. Měl jsem trošku potíže s lagy, tak jsem na minutku opustil hru, povypínal přebytečné věci na internetu s myšlenkou, že mi to pomůže a vrátil se zpět do hry. Docela to pomohlo. Prex měl podobný problém, odešel ze hry s tím, že někdo stahuje a má špatný pingy. Vrátil se po chvilce zpět, ale výsledek byl stejný. Při dalších asi dvou minutách nám Prex oznámil, že fouká vítr a proto mu to laguje. xD (Tohle sem píšu jen proto, že mi to přišlo fakt moc vtipný, nijak se tim nesnažim ublížit.) Na to Prex znovu opustil hru aby něco přenastavil, bohužel asi neúspěšně. Následně po konci kola, Prex do 5 minut opustil hru, protože stará ječela.

Hra skončila vlastně tak, že jsme si žádné větší 3v3 neužili a nezáhráli. Doufám, že do čtvrtka to bude s Prexem lepší a více si zahrajeme a mě se třeba podaří i někdy někoho zabít, aniž bych tim přišel o 90% životů. Děkuji a mějte se fajn.

Malcolm

p.s. Bohužel dnes bez fotografie, zapomněl jsem jí pořídit před začátkem 3v3.


The Witcher edit: Zde je screen s 3o3 a tvého trollingu 😉

 

shot0009 troling

9 Replies to “Hrajeme dál + novej parťák? No, uvidíme…”

  1. Co se týče CAM a proč jsem tam vlastně šel bylo to že se ALT rozpadli a já hledal prostě zázemi kde bych mohl působit poté jsem se tam stal i server masterem v tom smyslu že jsem zřidil pomocí VPS které jsem měl k dispozici mnoho serverů a snažil jsem se to nějak oživit. Je pravda že jsem tam pořád vedený jako člen jenže clan už nefunguje. Co se týče internetu kontaktoval jsem providera během dneška a bylo mi řečeno že měli špatně dotaženou anténu a ta poté kmitala čimž došlo k narušení signálu ve čtvrtek by již mělo být vše OK takže snad pořádně zahrajeme. A co se týče mé ječící staré tak ji připravím na to že ve čvrtek a úterá hraji 😀

Napsat komentář