Týden 2 v měsíci nepřináší zrovna ovoce..

Ahojte,

Malcolm poslední dobou nasadil “metu” s psaním krátkých reportů z našich seansí, tudíš, abych nezůstal pozadu také něco přispěju.

9.2 – Dalo by se říci že náš společný den ve hře byl spíš více ukecaný než herní, než ovšem  ukážeme co se skrývá v oném balíčku jménem “ukecané úterý”

HERE

Tohle není screen, který má ukazovat na mojí přesilu v počtu fragů, ba naopak spíš poukazuje fakt jak hráči byli v jiném světě. Sešlo se nás 5 jak bývá zvykem nechyběl jsem já ani ytt a samozřejmě black, pak nás doplnil cross.. “nuda že ano?” no podívejme se, byli jsme totiž podstěni návštěvou hráče z LH hrající fungames a to “Scorpion“, osobně nemohu říct špatného slova, jelikož ten nick znám možná z Mortal Combatu, ale v herním světe JK:JA hráče neznám, tudíš nelze vynést ortel, avšak vracíme se opět na začátek a taky k vysvětlení, proč hned první hru jsem měl náskok.

Řešilo se zhruba desetmilionů problémů, diplomacie, vysvětlování, diskuzí a všeho možného. Minimálně já jsem zvyklí hrát, když jsem ve hře, tudíš jsem tak i učinil. Tím samozřejmě, proti gustu žádný dišputát, jen pro příště míň keců, více hraní, proto máme tyto seanse, pokecat si můžeme například na facebooku :). Úterý nebylo špatné, ale nebylo ani zvlášť dobré.

11.2 – Opět klasika já, ytt, black a cross chtěl bych pokračovat, bohužel to bylo všechno, solidně jsme si zahráli šla vidět dokonce i náká “lehká” taktika ze strany gw, což vždy potěší že to není pouze šermování do zdi na naši písečné mapě.

Doufám že příště bude účast lepší, ale hodilo by se aspoň “pípnout” když něco nevyjde podle plánů 🙂

PS: Zrovna jsem koukl na Facebook  www.facebook.com/GWarriorsJKA a už je to tam rozebráno, vidím že jsem po trošku zaspal, ale radši pozdě než nikdy, po tomto nevím zda hlavní “šéf” Alteránů Malcolm mi dá zelenou, ale vzhledem k situaci že je Prex nadále napojen na CAM a veden jako člen jejich klanu, z mé strany je to pouze “bývalí” člen.

S pozdravem,

The Witcher.

4 Replies to “Týden 2 v měsíci nepřináší zrovna ovoce..”

  1. Paťo, veškeré to úterní “kecání”, jak jsme ostatně uvedli na FB, obstaral Scorpion. My se všehovšudy vyjádřili prostřednictvím několika dovětků k tomu, co nám napsal na serveru, ale nevydalo to na více než 20 slov. Takže to zas až tak rušivý element nebyl. 🙂

    Co se týče screenshotů: V jednom týmu hrají dva hráči, soupeře jim dělají dva jiní, přitom ne vždy se podaří zasadit hit za 125. Je to týmová práce. A pokud někdo nemá po ruce nějaký druh záznamu, který by dokazoval, kdo dal kolik zásahů a kolik rozdal damage, není individuální počet fragů u hráče relevantní (oproti celkovému skóre týmu). Já bych rozhodně netvrdil, že byl někdo “v jiném světě”, zvláště pak s ohledem na podobu dalších kol, co jsme sehráli v jiném složení “mančaftů”. Taky nezapomeň, že zrovna Cross se k tomu vrací po letech a sotva s námi hrál podruhé nebo potřetí. Člověk potřebuje čas na adaptaci.

    A co k “lehké taktice” ze strany GW? “Hit often, hit hard.” “Nalítni tam a zapierdol soupeře.” Nebo taky: “Jdi a trhej.” Když si člověk odmyslí všechny reálné nebo domnělé nástavby celkové strategie, tohle je základ, kterého se držíme už od roku 2007. A myslím si, že v roce 2016 to (pokud se v týmu červených nebo modrých sejde ta správná kombinace bijců) docela vychází.

Napsat komentář