JK:JA je zpět na ESL.EU

Téměř před 2 lety došlo ke zrušení Jedi Academy na ESL, kvůli stagnující aktivitě hráčů, nyní po letech se JK:JA opět vrací na ESL.

Zatím je dostupný 1o1 Ladder a chystají se další 2o2 cupy, samozřejmě by měl být dostupný i klasický TDM 3o3. Otázkou je, jak si hra povede a zda-li zůstane zas na ESL pár let aktivní.

Nebo se jedná o hype před příchodem nové epizody do kin?
To teprve uvidíme, pokud máte Vy hráči zájem můžete komunikovat i skrze naše fórum, jelikož náš klan jako takový se k aktivitě nevrátí, minimálně ne jako celek.

https://play.eslgaming.com/jkja/pc

Po 2 měsících..

1o1 Ladder
Jak je vidno aktivita opět padla k bodu mrazu, z nového začátku, kdy se hrálo i třeba 50 zápasů denně se stala minulost, nyní můžeme být rádi za 5-7 zápasů denně.

Ostatní
Jiné ligy nebyli spuštěny, kvůli nízké aktivitě, probíhají sice 2o2 cupy, ale taky to není žádná hitparáda. První cup se zúčasnilo více jak 40 týmů, zítra začíná další – only 5 teams, snad se to změní. O TDM nebyla ani řeč.

Admini se snaží JKJA zachránit tedy snad jeden a to Tray, ostatní na to kašlou, přispět se snaží i tým koderů, který se snaží udělat kvalitní AntiCheat. Aktuálně je forcunutý rate (25K) a snaps (20k), ovšem low packety a tn jsou stále ve hře, nedokonalostí je opět spousta a vyváženost hry je mizerná, yellow spam dá klidně insta hit stafferovi. Menší update saber systému by hře neuškodil, tým kodérů samozřejmě říká rázné dne s protiargumentem “nebudeme dělat další ja+”, leč jde vidět že podstatě tohoto módů rozumí zhruba jako koza autu. Ti co se nechtějí oprostit od starých zvyků rozhodně hře nijak nepomůžou.

Vertex čo to ako jeszt?
Někteří už nad JKJA zanevřeli a pracují tak na nové hře, kterou pohání UT4 engine. Má se jednat o pokračování JKJA? Nejspíš ano, prakticky bojový systém je v hodně směrech stejný, studio práva od strýčka Lucase nemá, takže světelné meče byli již odstraněny ze hry. Hra nevypadá zrovna k světu, možná ale překvapí.

http://playvertex.com/

Napsat komentář