Oficiální ukončení klanu Alterans

Zdravím všechny Alterány,

Jak se říká radši pozdě než nikdy, jak sami víte minulý web je již nefunkční a po dlouhé době jsem si opět vzpomněl a taky měl čas udělat aspoň provizorní web, kde se můžeme podívat na Historii či nostaligicky se podívat na některé zbylé úlomky našeho klanu.

Samozřejmě velké množství obsahu se mi nepodařilo zachránit což je jistě škoda, bylo ho mnoho…

Oficiální ukončení dalo by se říct ani neproběhlo, od mého odchodu z JK:JA velká většina z Vás přestala taky hrát, nebo někteří přešli jinam, škoda kam.. Malcolm nevyužil přístupu na web, tudíš zanikl jako první.

Myslím si ale že od roku 2008 Alterans ušlo dlouhou cestu a zanechalo v každém z nás silné vzpomínky. Zrození Alteránu by se dalo počítat zhruba jako hvězdy na obloze. Hlavní je že jsme se vždy zrodili ještě silnější než kdy předtím ať už Malcolm nabrat silné posily do klanu jako byl Night a jeho parta či jiné, konec éry jsme dokončili vesměs v pár stabilních lidech, kteří věděli a znali určitou věrnost svému klanu za což díky!

V CZ/SVK jsme byli nejlepším klanem a myslím že opravněně, je docela škoda že ubývalo konkurence a nebo se s námi nechtěli ani utkat o onen titul. Nevadí.. Zkoušeli jsme také vytvořit náš klanový Tým na ESL a účasnit se 3o3 ligy ve které jsme úspěch neměli, ale za ty nervy to stálo a také jsme byli jedni z mála v rámci CZ/SVK, kteří se aspoň pokusili dostat s českým týmem do ESL, málo kdo měl na to “kuřáž”.

Určitě nejde zapomenout ani Pětiboj mezi Alterans a Galactic Warriors, který jsme sice vyhráli, ale ještě dlouho byli nepokoje a války mezi námi, nakonec vše dopadlo dobře a znovu jsme se spojili, nebo spíš spolupracovali. Každopádně v té době na nás nikdo neměl, určitě ze strany Alteránu patří poděkování klanu Galactic Warriors! Pak už nastálala éra kdy jsme spíše dohrávali a nebo jsme se handrkovali s klanem CAM.

To bylo malé zhrnutí a připomenutí důležitých věcí, mezi které samozřejmě patří i velké množství výher nejen s českými klany, ale taky s prestižními zahraničnimi tými.

Tímto bych chtěl všem Alteránům poděkovat a rozloučit se! Možná se někdy dočkáme Jedi Knight 4.. v předaleké galaxii a možná nás osud znovu spojí!

S Pozdravem,

                           The Witcher.

[supsystic-social-sharing id=’1′]

Napsat komentář